logo

HangZhou Hirono Tools Co., Ltd.

Diamond Saw Blade, TCT Saw Blade, Scoring Saw Blade Supply.

De leider van topklasse cirkelzaagmes.

Het beste merk van Cold Sawblade in China.

Mail:yangy@hirono.com.cn

Danjy@hirono.com.cn

Sales & Support 86-571-88016760-606
Ga Nu Praten. - Email
Select Language
Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Ga Nu Praten.
Thuis ProductenNoterend Zaagblad

blad van de het paneel het Noterende Zaag van de lijsthoutbewerking dat op Draagbare Elektrische Zaag wordt gebruikt

Ik ben online Chatten Nu
Certificaat
China HangZhou Hirono Tools Co.,Ltd certificaten
Ik heb een fout aanvankelijk gemaakt zodat mijn proeforde heeft ontbroken. Ik was verrast toen ik re-Producted goederen werd die kostenloos. Betrouwbaar bedrijf.

—— Francisco Sánchez

Ik heb met Hirono ongeveer 5 jaar samengewerkt. Er is zelfs geen fout tijdens de productie. En de kwaliteit is allemaal hetzelfde.

—— Koh Kian Lian

blad van de het paneel het Noterende Zaag van de lijsthoutbewerking dat op Draagbare Elektrische Zaag wordt gebruikt

table woodworking panel Scoring Saw Blade Used On Portable Electric Saw
table woodworking panel Scoring Saw Blade Used On Portable Electric Saw

Grote Afbeelding :  blad van de het paneel het Noterende Zaag van de lijsthoutbewerking dat op Draagbare Elektrische Zaag wordt gebruikt Ga Nu Praten.

Productdetails:
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hirono
Modelnummer: 190x2.0x8-2
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: negotiable
Verpakking Details: Plastic plastic bag+ het kartongeval van pipe+
Betalingscondities: T/T
Gedetailleerde productomschrijving
Markeren:

noterende zaagbladen

,

industriële zaagbladen

,

blad van de houtbewerkings het draagbare elektrische zaag

 

Blad van de het paneel het Noterende die Zaag van de lijsthoutbewerking op Draagbare Elektrische Zaag wordt gebruikt

 

 

Specificatie:

 

140x2.2x8

 

Wij gebruiken de hoogwaardige Diamant PCD (Element Zes). Met het meest geavanceerde materiaal (EDM van Enokid) en years'experience 10 in het maken van Diamond Saw-blad, hebben onze producten stabiele kwaliteit.

 

Het blad van de diamantzaag heeft het langere leven, hogere efficiency dan T.C.T-zaagblad. De eenheidskosten zijn lager dan T.C.T-zaagblad. Het leven is ongeveer 200 keer dan T.C.T-zaagblad. Het kan de tijd van de klant besparen en het werkefficiency (wegens met lange levensuur, kunnen de klanten het gebruiken veel meer tijd zonder verandering het nieuwe blad, kan het het leven van het scherpe materiaal redden) verbeteren.

 

Het meeste punt bespaart de kosten. Voor 200 keer het leven dan T.C.T, zijn de eenheidskosten 1/3 van T.C.T-zaagblad. Het kan maakt klanten die meer winst krijgen.

 

Dit blad van de diamantzaag wordt wijd gebruikt op draagbare elektrische zaag.

 

 

 

Gelieve te klikken hier om onze nieuwe catalogus te downloaden

 

Contactgegevens
HangZhou Hirono Tools Co.,Ltd

Contactpersoon: yangy

Tel.: +8613819146831

Direct Stuur uw aanvraag naar ons